Čo muži potrebujú od žien?

Niektoré poznámky žien na mužov a problémy s nimi znejú rovnako: „Veď vieš, akí sú muži.“ alebo „Veď je to chlap.“ Ostatné ženy len prikyvujú a chichotajú sa na znak súhlasu. Tieto a ďalšie frázy predstavujú spôsob, ako minimalizujú svoju úzkosť a frustráciu. Mužom to však môže vysielať informáciu, že nie je v poriadku byť sám sebou vo vzťahu so ženou.

smutek

Je však dôležité poznamenať, že výskumy preukázali, že muži a ženy sú si veľmi podobní, zdieľajú identickú štruktúru mozgu, majú podobné potreby a vo všeobecnosti chcú v živote rovnaké veci. Rozdiely sú jemné a hoci sú dôležité, nemali by byť použité na odsunutie mužov na vedľajšiu koľaj www.conform.sk/co-sa-muzom-paci-na-zenach/.

Muži sú od detstva vychovávaní a vedení k tomu, čo sa považuje za „mužské“. Patrí sem kontrola nad emóciami, výhra za každú cenu a nepreukazovanie citov. Efektívnejším prístupom je ale uvedomiť si nasledovné:

1.Muž túži po tom, aby bol milovaný
Túži po tom, aby ho žena milovala, preto, že je a nielen pre to, čo pre ňu robí. Pod maskou tvrdého muža je ukryté dieťa, ktoré tak ako vy, ženy, túži po láske.

2.Chce, aby ste sa mali rada
Ak ho máte len na to, aby ste sa cítili dobre, nikdy nebudete spokojná a stále budete hľadať ďalšiu a ďalšiu podporu. Muž to potom môže vnímať ako vašu závislosť na ňom, čo sa časom môže stať obťažujúcim.

3.Túži, aby ste verili jeho schopnosti komunikovať
Vôbec neplatí, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše, alebo že muži sú „neandertálci.“ Aj muži dokážu komunikovať a od žien potrebujú len trochu dôvery v ich schopnosti.

4.Mali by ste byť hravá
Väčšina žien sú majsterky v organizácii, plnení viacerých úloh a starostlivosti o deti, podnikanie a podobne. On od vás ale potrebuje, aby ste občas poľavili, vzdali sa kontroly nad tým všetkým, čo je treba urobiť a boli chvíľu bezstarostná, spontánna a hravá.

spor

5.Vedzte, že aj muži plačú
V hĺbke duše sú aj muži zraniteľní. Nesnažte sa bagatelizovať mužove náznaky smútku, nechajte ho prejaviť svoje city a emócie. Je potrebné dostať zo seba negatívne pocity von.